Zapisy na Międzynarodowe Warsztaty Urbanistyczne

Katedra Gospodarki Regionalnej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza do udziału w Międzynarodowych Warsztatach Urbanistycznych ze studentami z Instytutu Urbanistyki i Geografii w Grenoble w dniach 14-18.05.2018 na terenie UEK-u.

 

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, program warsztatów ułożony jest z myślą  o wszystkich, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie teorii gospodarki przestrzennej, architektury, urbanistyki czy architektury krajobrazu.

Inicjatywa skierowana jest do studentów kierunku gospodarki przestrzennej, którzy dzięki pracy w międzynarodowych zespołach zapoznają się z innymi metodami pracy. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli szansę poznać ciekawych ludzi w trakcie pracy i spotkań integracyjnych.

Uczestnicy biorąc udział w wydarzeniu, będą zwolnieni z zajęć dydaktycznych, odbywających się w czasie trwania warsztatów.

Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Chętnych prosimy do wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego.

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach!

Uczestnicy biorąc udział w wydarzeniu mają szansę rozwinąć swoje umiejętności z zakresu planowania przestrzeni i radzenia sobie z problemami występującymi na opracowywanych terenach.

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, program warsztatów ułożony jest z myślą  o wszystkich, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie teorii gospodarki przestrzennej, architektury, urbanistyki czy architektury krajobrazu.

Zespoły składające się ze studentów różnych kierunków będą pracować pod okiem specjalistów danych dziedzin – mając możliwość wspólnej dyskusji, zdobycia cennej wiedzy oraz przekazania swojej wiedzy innym. Jest to wspaniała okazja do poznania różnych punktów widzenia na ten sam problem. Niezwykle istotna jest również współpraca z członkami zespołu, zarówno tymi z Polski jak i zza zagranicy.

Dorota Jopek i Laura Kochel

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.